Grįžti atgal

Vestuvių fotografo darbo užkulisiai

Kviečiu jus pažvelgti į mano darbo užkulisius. Kokie iššūkiai, sunkumai ir džiaugsmai slypi nematomoje mano darbo pusėje.

Vestuvės yra ypatingas gyvenimo įvykis, kai dvi širdys susijungia viena kitai amžinai. Kaip fotografės, mano tikslas yra užfiksuoti šias nepakartojamas ir jaudinančias akimirkas, leidžiant joms atsiskleisti, kaip meniniam šedevrui.

Tačiau už vestuvių fotosesijos slypi daug daugiau nei tik grožio paieškos. Kiekviena fotosesija pradedama bendravimu su jaunavedžiais - susipažįstu su jais, klausiu apie jų meilės istoriją, kad galėčiau ją atspindėti nuotraukose. Vestuvių fotosesija visada yra ypatingai jaudinantis dienos momentas, todėl stengiuosi sukurti atpalaiduojančią atmosferą, kad jaunuavedžiai galėtų jaustis laisvai ir natūraliai.

Vestuvių dieną prasideda tikras fotospektaklis - tai itin dinamiškas procesas, kurio metu aš su džiaugsmu fiksuoju kiekvieną akimirką ir emociją. Tačiau tai reiškia ne tik spaudinėti fotoaparatą, bet ir būti režisieriumi – patarti, sukurti pozas, pasirinkti aplinką, taip pat skatinti jaunavedžius įsijausti į jų meilės ir džiaugsmo bangą, sumažinti įtampą. Man tai tarytum šokis per šventės dienos sūkurį, siekiant nepraleisti nė vienos širdžiai brangios akimirkos.

Bet tai dar nėra viskas - po vestuvių fotosesijos, tikrasis darbas tik prasideda. Sekantis žingsnis yra geriausių kadrų, emocijų atrinkimas iš gausybės nuotraukų. Tuomet prasideda kūrybinis nuotraukų redagavimo procesas, kuriame aš pasitelkiu savo meninius įgūdžius, kurdama nuotraukas, kurios atskleidžia visą šilumą ir meilę. Kiekvieną nuotrauką atidžiai retušuoju, siekdama atspindėti šventės dienos dvasią, ir tai, kas yra svarbiausia - jaunavedžių laimę.

Būti vestuvių fotografe reiškia ne tik fiksuoti gražias akimirkas, bet ir prisiliesti prie žmonių gyvenimų, dalintis šiluma ir laimės jausmu. Kiekviena fotosesija yra unikali kelionė, kupina džiaugsmo, iššūkių ir meilės, ir aš visada džiaugiuosi galėdama būti šio ypatingo momento dalimi.

Jūsų fotografė - Baltanagė Hiena

Grįžti į straipsnius