Grįžti atgal

Privatumo politika


Aš visada teikiu pirmenybę savo klientų apsaugai ir privatumui. Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip tvarkomi jūsų duomenys ir saugomos per fotosesijas padarytos nuotraukos.


1. Nuotraukų nuosavybė:

Teisės į nuotraukas gali skirtis priklausomai nuo fotosesijos tipo:

1.1 Jeigu aš buvau nusamdyta asmeniniams renginiams, pavyzdžiui, vestuvėms, asmeninėms fotosesijoms, gimtadieniams ir kitoms privačioms progoms, visos nuosavybės teises į nuotraukas priklauso klientui.
1.2. Kūrybinių ir fotosesijų metu su modeliu (-iais), kiekvienam modeliui yra pateikiama sutartis dėl nuotraukų naudojimo, o teisės į tokias nuotraukas priklauso man.

2. Klientų privatumas:

Jūsų, taip pat jūsų šeimos ir vaikų privatumas man yra labai svarbus. Visi jūsų asmeniniai duomenys ir bendravimas su manimi niekada nebus perduodami trečiosioms šalims ar parduodami. Būkite tikri, kad visos jūsų nuotraukos ir duomenys yra tvarkomi pagarbiai ir diskretiškai.

Ši svetainė nenaudoja slapukų ar kitų sekimo technologijų, nerenka informacijos apie jūsų naršymo įpročius ar veiksmus šioje svetainėje.

3. Nuotraukų naudojimas

Visais atvejais, norėdama panaudoti nuotraukas reklamos tikslais savo interneto svetainėje arba socialinės žiniasklaidos platformose, tokiose kaip "Instagram" ir "Facebook", visada atsiklausiu jūsų sutikimo, nes teisės į šias nuotraukas priklauso jums. Suprantu, kad jūs galite nenorėti dalintis nuotraukomis, naudoti jas asmeniniais tikslais ir saugoti jas privačiai, todėl niekada nesidalinsiu jūsų nuotraukomis be atskiro jūsų leidimo.Visiškai tai palaikau ir gerbiu.

4. Jūsų nuotraukų saugumas

Jūsų nuotraukų saugumą vertinu labai rimtai. Nuotraukų originalai ir atsarginės kopijos yra laikomos saugiai, šifruotoje laikmenoje, užtikrinant, kad jos būtų apsaugotos nuo neteisėtos prieigos ar netinkamo naudojimo. Jūsų nuotraukos bus naudojamos tik tais tikslais, dėl kurių susitarėme, ir be jūsų aiškaus sutikimo jų neatskleisime jokioms trečiosioms šalims.

Nuotraukos klientams persiunčiamos per pcloud.com debesiją, atsiunčiant nuorodą. Klientui pageidaujant, nuoroda gali būti apsaugoma slaptažodžiu. Klientui atsisiuntus nuotraukas, nuoroda panaikinama.

5. Gerbiu jūsų pasirinkimus

Jūsų patogumas ir saugumas man yra svarbiausia. Jei turite kokių nors klausimų ar konkrečių pageidavimų dėl jūsų nuotraukų naudojimo, nedvejodami susisiekite su manimi. Esu pasirengusi atsižvelgti į jūsų pageidavimus, kad mūsų bendravimas jums būtų teigiamas ir malonus.

Susisiekite su manimi

Jei turite klausimų ar abejonių dėl šios privatumo politikos arba norite sužinoti daugiau apie tai, kaip aš tvarkau jūsų asmeninę informaciją, nedvejodami susisiekite su manimi baltanage@hiena.lt

Grįžti į pradžią