Grįžti atgal

Baltanagė Hiena


Koncepcijos kūrimas: pasakojimas per fotografiją

Kiekviena nuotrauka yra pasakojimas. Ji gali atskleisti emocinę jėgą, pradžią ir pabaigą, sukelti mįsles ar priminti praeities akimirką. Kaip fotografė, aš ne tik fiksuoju momentus, bet ir kuriu menines istorijas, kurios pasakoja apie gyvybę ir širdies šilumą.

Kuriant koncepciją fotosesijai, svarbu įveikti daug iššūkių. Tai apima modelių paiešką, susitikimus su jais ir pasiruošimą. Visada ieškau naujų ir unikalių būdų išreikšti kiekvieno žmogaus unikalumą ir emocijas. Mintis, kurią noriu išreikšti, tampa pamatu, nuo kurio pradedu kurti. Kartais tai gali būti pavienių žodžių ar simbolio idėja, o kartais - išsamus ir daugiaplanis siužetas. Kiekvieną fotosesiją pradedu nuo tuščio popieriaus lapo ir prasmingų žodžių sąrašo. Tai yra magiškas momentas, kai mintys pradeda gimti ir koncepcija pradeda plėstis. Vėliau seka dekoracijų paieška, o kartais net ir gamyba, fotostudijos paruošimas fotosesijai arba vietos pasirinkimas, oro sąlygų įvertinimas. Tada įvyksta pati fotosesija – tai trumpiausia, bet atsakingiausia fotografijos dalis.

Vėliau seka kūrybinis nuotraukų redagavimo procesas. Čia, retušuodama nuotraukas, aš dar kartą įamžinu šios istorijos jausmą ir energiją. Spalvos, šviesos ir šešėliai tampa tarsi raiškios žodžių eilutės, pasakojančios šios unikalios fotosesijos istoriją.

Kiekviena nuotrauka yra kaip eilėraštis, kuris paslaptingai atskleidžia žmogaus sielos grožį. Sukurdama koncepciją, aš siekiu prisiliesti prie žmonių emocijų ir įamžinti jų išskirtines istorijas. Mano fotografijos yra daug daugiau nei tik vaizdai - jos yra tarsi poezija, išreikšta spalvomis ir šviesa, kurios garsiai kalba apie gyvenimo magiją.

Jūsų fotografė - Baltanagė Hiena

Grįžti į straipsnius