Grįžti atgal

Apie mane

Susipažinkite su Baltanage Hiena!

Baltanagė Hiena

Fotografija mane žavėjo nuo pačios vaikystės - net būdama maža nepaleisdavau fotoaparato iš rankų ir fiksuodavau visas gražiausias akimirkas, šeimos šventes, gamtos grožį - viską, kas man pasirodydavo ypatinga, unikalu ir stebindavo.

Nuo paauglystės bendravau ir mokiausi iš daugybės fotografų, žavėjausi jų menu, išviliojau daug paslapčių. Taip pat lankiau ne vienus fotografijos kursus, degiau noriu tobulėti, nes tvirtai supratau, kad fotografija - tai mano gyvenimas.

Tam tikru metu, kai mano aplinka įvertino mano pasiektą kokybės ir meno lygį, ėmiau jausti pareigą savo talentu pasidalinti su visais žmonėmis - pradėjau profesionaliai fotografuoti šventes, renginius, taip pat padėti kitų sričių profesionalams fotografuojant jų darbus konkursams, padėti pastebėti detales, kurių kiti nepastebi. Ypatingai mėgstu atskleisti asmeninį žmogaus grožį ir jį įamžinti asmeninėse, idėjinėse fotosesijose.

Fotografija - tai muzika, kurios natos spindi šviesa, o žvilgsniai ir emocijos tampa jos garsais. Aš ieškau grožio, išraiškos ir džiaugsmo kiekviename kadre ir kviečiu Jus su manimi atrasti poeziją spalvomis, linijomis ir šviesos žaismu.

Taip pat visuomet ieškau naujų modelių, norinčių išsiskirti originaliomis idėjomis! Būkite drąsūs ir leiskite sau įsikūnyti į fotografijos magiją.

* * *
Man fotografija yra poezija su fotoaparatu. Kai širdis ir fotoaparatas apipina tikrąją gyvenimo poeziją. Tai spalvų ir šešėlių šokis, kur emocijos ir akimirkos švyti šviesos akordais.

Man fotografija - tai rašymas šviesa. Tai žingsnis į paslaptingą pasaulį, kuriame aš sukuriu emocijas, sugaunu išskirtines perspektyvas ir įamžinu gilioje sieloje glūdinčias mintis. Tai spalvos ir linijos, prisilietimas prie paslapčių, kur šviesa ir šešėliai rašo mūsų sielų istoriją.

Man fotografija – tai būdas atskleisti daugiau nei atskleidžia žodžiai, ji apibūdina žmogų, atskleidžia jo sielos gilumą, meilę ir troškimus. Tai pažinimo ir atspindžių žaidimas, kuris apgaubia akimirkas ir mintis, sukeliantis jausmingas melodijas nuotraukoje.

Man fotografija - tai savęs, kaip asmenybės, išraiška. Tai prisilietimas prie išskirtinių akimirkų, kurios atspindi žmogaus esmę ir jos spalvotą spindesį. Tai būdas atskleisti vidinį pasaulį ir praturtinti jame slypintį spalvų paslaptingumą. Tai kelionė į save per šviesotamsą.

Mano tikslas - pajusti ir įamžinti šią nepakartojamą žmonijos paletę, kiekvieną plunksnos prisilietimą, kiekvieną gyvenimo eilutę, kad kartu sudėliotume fotografijos šedevrą, subtiliai kuriantį žmogaus istoriją.

Reda
Baltanagė HienaMano mintys apie fotografiją

Sertifikatas